Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Od dnia 19.01.2019 rozpoczynamy przenoszenie strony do nowej szaty graficznej.

 

 

Aby przejść na nową stronę kliknij w obrazek ->

Od dnia 19.01.2019 rozpoczynamy przenoszenie strony do nowej szaty graficznej.

 

 

 <- Aby przejść na nową stronę kliknij w obrazek

Symbol przy wejściu do Banku Credit SuisseSymbol przy wejściu do Banku Credit Suisse

Historia Szkoły

 

Historia Szkoły rozpoczyna się w magicznym Londynie, gdzie mieliśmy okazję doznać najbardziej wysublimowanych i mocnych energii europejskich.

Dziejów tego miasta raczej nie trzeba nikomu przybliżać, nie każdy jednak wie, że LON–DON ma wielkie odniesienie do BABI–LON...

 

Ilość przeniesionych z Egiptu sarkofagów muzealnych i naśladownictwo nowoczesnej architektury odnoszące się do historii egipskiej - w Londynie widoczne jest na każdym kroku, a najbardziej w osławionym centrum finansowym Canary Wharf, gdzie właśnie rozpoczyna się Nasza podróż.

 

Radosław jako wielki pasjonat nauk staroegipskich i wszelakiego mistycyzmu badał zaciekle wyżej wymienione połączenia obu kultur. Poza wielogodzinnymi przesiadywaniami w British Museum i Muzeum Historii Naturalnej zwiedzał Canary Wharf i Greenwich całymi dniami. 

 

Anna –zafascynowana największym centrum finansowym w Europie, obeszła każdy budynek i wszystkie Banki kilkakrotnie dookoła w poszukiwaniu sił, które tym całym dobytkiem kierują. Zakochana w wielkich, przeszklonych budowlach, głodna poznania ludzi z którymi mogłaby nawiązać kontakt natrafiła na Radosława.

Po roku mijania się przy pętli tramwajowej w Gdańsku- Oliwie, skąd Radosław do domu codziennie zmierzał, a Anna pracowała w banku tuż obok, w Angel House (DOM ANIOŁÓW) spotkały się w końcu dwa zupełnie różne Światy  – Mistycyzmu i Nowoczesnej Bankowości. Zderzenie było tak potężne, że dosłownie ziemia zadrżała, niczym plus i minus się przyciągają – musiało to jak wiadomo nastąpić. 

 

Ze starcia tak wielkich sił powstało dwoje dzieci – Ola i Akademia Deus, obydwie mają się do dzisiaj świetnie i rozwijają w niesamowitym tempie.

Obie naładowane entuzjazmem, wiedzą i mądrością rodziców, którzy całe życie spędzili na nauce Świata dosłownie i w przenośni. Radosław zgłębił wiedze dostępną w Anglii i Norwegii. Anna w Anglii i Stanach Zjednoczonych.

 

"Z takiej mieszanki wybuchowej dzieci są cudowne i dokładamy wszelkich starań by przekazać im wszystko czego sami mieliśmy okazję doświadczyć, poznać i nauczyć się do tej pory."

 

Mamy nadzieję, że również Państwo będziecie korzystać z Naszej wiedzy, która kosztowała Nas wiele, a którą chętnie się podzielimy aby wykiełkowała i objawiła się mądrością dla każdego z kim nawiążemy kontakt.

Pozdrawiamy wszystkich ciepło i życzymy cudownych wrażeń.  

 

 

Ania i Radek

Piramida - Świątynia FinansówPiramida - Świątynia Finansów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Canary Wharf - StrażnicyCanary Wharf - Strażnicy

 

 

 

 

 

 

 

 

Angel HouseAngel House

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli chcesz nas wesprzeć przekaż nam darowiznę:

 


Pola oznaczone * są wymagane.


Uwaga! Wiedza zmieniająca światopoglądy! 

Wnioski zamieszczone na tej stronie są subiektywną prawdą autora,

i zrozumiałe jest, że mogą rodzić kontrowersje.

Rozwój duchowy - nauka Kabały źródłowej. Kabała, Hermetyzm, Gematria, Kybalion, Magia Staroegipska i Huna
Czyli Starożytna Mądrość Mistyczna w zrozumiałych słowach.

 

Fanpage