Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Od dnia 19.01.2019 rozpoczynamy przenoszenie strony do nowej szaty graficznej.

 

 

Aby przejść na nową stronę kliknij w obrazek ->

Od dnia 19.01.2019 rozpoczynamy przenoszenie strony do nowej szaty graficznej.

 

 

 <- Aby przejść na nową stronę kliknij w obrazek

 

Od dnia 19.01.2019 Akademia Deus pracuje w nowej odsłonie https://kursy.deusestmachina.pl

 

Wszystkie kursy są teraz dostępne w nowej stronie, zatem prosimy o zapisy na kursy tylko przez nowa witrynę.

Nowe kursy będą umieszczane już tylko w nowej witrynie.

 

Obecni Słuchacze także są proszeni o korzystanie już tylko z nowego Panelu Studenta

 

 

 

Nasz nowy kurs, na który chcemy wszystkich Państwa zaprosić nosi tytuł „Twoje Życzenie Jest Świata Rozkazem” i jak sam tytuł wskazuje będzie koncentrował się wokół wiedzy i umiejętności koniecznych do skutecznego kierowania swoim życiem według własnej woli – na podstawie różnych nurtów wiedzy mistycznej. Na potrzeby tego trzymiesięcznego kursu, każdy uczestnik będzie poproszony o wyszukanie sobie jednego życzenia do spełnienia, jako "cel ćwiczebny". Cały kurs będzie praktycznym przykładem na to, jak ten cel zrealizować. Mam nadzieję, iż każdy uczestnik zdoła wiedzę i praktykę wyniesioną z tego kursu wykorzystać jeszcze wiele razy w swoim życiu. Niechaj służy długo i dobrze. 

Nie lubię teoretyzowania, jestem praktykiem. Uważam, że teoria, która nie działa jest po prostu nic nie warta, więc uczenie się dowolnej teorii powinno od razu być wprowadzane w czyn. Tym czynem właśnie będzie spełnienie jednego życzenia. Ze wszystkimi mikro-aspektami i konsekwencjami w to życzenie wkomponowanymi. Czasem jedno nasze pragnienie jest przeciwne drugiemu, często chcemy sprzecznych rzeczy - co powoduje całkowity bałagan w efektywności naszego wpływu na własne życie… już samo uświadomienie sobie czego się naprawdę chce i wzięcie za to odpowiedzialności jest wielkim krokiem naprzód. I to właśnie ten pierwszy krok chcę pokazać na przykładzie jednego pragnienia.

 

Jako że wizualizować potrafi jedynie 10% ludzi – nie każdy swoje cele osiąga. Aby życzenie się spełniło musi być przepuszczone przez 4 główne etapy- zwane w mistycyźmie "światami"- czyli świat przyczynowy, mentalny, astralny i dopiero na końcu fizyczny. Sama wizualizacja to jedynie Świat mentalny… Nie każdy również rozumie dlaczego w większości dzieje się dokładne przeciwieństwo życzeń, które sobie wymarzyliśmy z dodatkowymi konsekwencjami, które idą w parze z błędnym zastosowaniem tych technik. Każda materializacja musi przejść siedem "skrętów wibracyjnych", które razem tworzą spiralę- czyli wir. I to ten wir w kursie jest omawiany i uruchamiany.

Kurs będzie zawierał następujące główne bloki tematyczne:

 

1. Uświadomienie sobie swoich pragnień i potrzeb,  pogodzenie się z nimi, świadomy wybór „czego chcę”

2. Wybór najważniejszego pragnienia do spełnienia na czas kursu

3. Wyjaśnienie mechaniki całego zjawiska i jego niuansów - otarcie się o takie publikacje jak "Sekret" czy "Rozmowy z Bogiem" -aby wszystko poukładać)

4. Tworzenie przyczyny – wszystko, co ma się wydarzyć lub pojawić  w Naszym życiu musi mieć przyczynę istnienia.

5. Uzyskanie zgody ego

6. Uzyskanie zgody duszy – pomyśl życzenie, sprawdź czy czujesz „opór” – brak wiary w możliwość jego spełnienia . Nauczymy się jak pokonać blokady, jak przekonać duszę do współpracy. Odczucia entuzjazmu nie da się sobie wmówić  intelektualnie – to musi poczuć właśnie Twoja Dusza J

7. Za wszystko co dzieje się w Twoim życiu odpowiedzialny jest Twój Duch ( nadświadomość) on z kolei spełni każde Twoje marzenie jeśli Twoje ciało tego chce, a Dusza „bucha” entuzjazmem.

8. Wprowadzenie pragnienia w wir materializacji i świadome „odebranie zamówienia” z kuchni Wszechświata- przy pomocy wielu technik, zakotwiczonych głównie w starożytnych technikach egipskich i sumeryjskich.

 

Całość kursu będzie trwała 3 miesiące i będzie polegała na spotkaniach online 3 razy w tygodniu to znaczy w poniedziałek, środę i piątek, po dwie godziny każde. Uczestnik otrzyma także zeszyt ćwiczeń, będący papierową wersją kursu wraz z ćwiczeniami do każdej lekcji.

 

***  DATA ROZPOCZĘCIA KURSU 10 WRZEŚNIA 2018  ***

 


  

Poniżej znajdziesz fragment materiału lekcyjnego, są to pierwsze dwa tygodnie sylabusa. 

Umieszczam go tutaj, abyś przed podjęciem decyzji o uczestnictwie mógł stwierdzić, czy to tego szukasz- czy nie. 

 

SYLABUS - PIERWSZE DWA TYGODNIE

 

 

Pierwszy Miesiąc - Co Potrafi Moja Twórcza Świadomość

Pierwszy miesiąc kursu poświęcony jest ustaleniu celu i przygotowaniu narzędzi do jego osiągnięcia mówiąc po męsku. Chodzi o zebranie razem całej koniecznej wiedzy i wszystkich potrzebnych umiejętności, oraz o ukierunkowanie ich w jeden strumień. Wiele z przedstawionych przeze mnie metod jest znana powszechnie, ale ciężko jest znaleźć jakikolwiek sposób praktycznego użycia ich wszystkich razem. Zatem przede wszystkim wiedza o tym co wykonamy będzie przedmiotem pierwszego miesiąca kursu. Wielu z uczestników o tym gdzieś jakoś słyszało, ale na zasadzie „wiem, że dzwoni, ale nie wiem, w którym kościele”. Ta niepewność, to pierwsze, co musimy usunąć- jako, że to świadomość jest istotą, która nasze marzenie spełni –zrozumiałym jest, że nieświadomie nie da się metody mistycznej użyć. W procesie realizacji własnych marzeń to świadomość jest najważniejsza, bezmyślne powtarzanie autosugestii czy modlitwy nikomu nic nigdy nie dało, prawda? Przygotujemy więc naszą świadomą decyzją cel, naładujemy go i poukładamy narzędzia realizacji na stole przed sobą, tak, aby czuć się wśród nich pewnie i „wiedzieć co i gdzie dzwoni”.

 

Tydzień 1

Spotkanie 1: Powitanie i wprowadzenie, czyli co i jak.

Witam na pierwszym spotkaniu kursu spełniania marzeń. Jakkolwiek buńczucznie to brzmi - jest niczym więcej, jak zjawiskiem, które rządzi się konkretnymi prawami i człowiek może te prawa opanować. Cały ten kurs jest więc wyjaśnieniem tych praw i wykorzystaniem ich dla spełnienia własnego marzenia. Dzisiaj przedstawię więc szczegółowo plan działania na cały kurs i wyjaśnię jak należy go stosować we własnym życiu. Rozpoczniemy od razu praktykę, czyli każdy oceni swoje możliwości i posiadane cechy. Każdy z nas ma inne uwarunkowania i zdolności, więc początek pracy z tym kursem zawiera uświadomienie ich sobie i zdecydowanie, które są przydatne- a które szkodzą i psują nasze plany. Wykonamy więc tak zwane „hermetyczne lustro duszy”, ale w wersji uproszczonej i tylko w aspekcie swoich stanów mentalnych. Prawdziwe lustro to praca na pół roku, my wykonamy szybko jego czysto użytkowa wersję- tylko po to, aby móc pracować dalej z kursem. Praktyka z pierwszej lekcji:

-usiądź przed lustrem i siebie oceń, uczciwie i patrząc sobie w oczy

Spotkanie 2: Cel ćwiczebny

Na tym spotkaniu wybierzemy sobie marzenie do spełnienia. Aby poznać praktycznie przedstawiane dalej techniki trzeba mieć na czym je wypróbować, więc dziś każdy zostanie poproszony o wybór jednego marzenia na okres nadchodzących trzech miesięcy – i trzymanie się go. Jednym z aspektów mądrości jest umiejętność nie ingerowania w los innych ludzi, i to na tym należy oprzeć ustalane sobie cele. Każdy z nas ma prawo w 100% decydować o swoim losie- ale nie ma prawa zaginać losu innych ludzi bez ich pozwolenia. Zrozumienie tej prostej zasady oszczędza człowiekowi rozważania nad istotą skromności, ale i ułatwia wybór marzeń do realizacji. Marzenie ćwiczebne musi być tak dobrane, aby nie robiło nikomu krzywdy i nie zaginało niczyjego losu bez jego zgody. Marzenia niemoralne moją metodą nie zostaną spełnione. Marzenia wpływające na życie innych ludzi będą spełniały się tym dłużej, im więcej zmian będą w cudzych losach powodowały. To wszystko dziś wyjaśnimy i wybierzemy sobie marzenie ćwiczebne do spełnienia w trakcie kursu. Cel ma być ważny, jednak nie wywracający do góry nogami losów ludzi w naszym otoczeniu. Czemu niektóre marzenia się nie spełniają? Często jest tak dlatego, że nie nadaliśmy im odpowiedniej rangi ważności. Porozmawiamy sobie także o tym, że cel powinien pochodzić z naszej powłoki mentalnej- nie z ciała ani z duszy. Powinien być dobrany duchem mówiąc inaczej. Czemu i jak- o tym wszystkim porozmawiamy sobie dzisiaj. Wyjaśnimy też czemu istnieje w światach subtelnych opór przeciwko chociażby ofiarowaniu każdemu czołgu, ale nie ma takiego oporu odnośnie obdarzenia każdego z nas zdrowiem. Oprócz celu ćwiczebnego na resztę kursu lekcja ta ma na celu pomóc CI wybierać w przyszłości takie marzenia, które będzie można spełniać nie zakłócając porządku we Wszechświecie.

Spotkanie 3: Gdy spełniają się przeciwieństwa moich marzeń

Dziś zajmiemy się odwróconym przepływem energii. Jest to po prostu stan, w którym spełniają się przeciwieństwa tego, czego pragnę. To jest sytuacja, w której każdy z nas kiedyś był. Chwilowo powoduje to wielka złość, długoterminowo wielki ból, w stylu tragedii życiowej. Jest to najkrócej mówiąc taki stan, kiedy ciało astralne przekazuje sprawczą siłę witalną na realizację tego, czego nie chcemy. Realizują się wtedy przeciwieństwa naszych pragnień. Czyli obrazowo mówiąc jest to sytuacja, w której mamy super samochód, ale przez stłuczkę zablokował się w nim bieg wsteczny. I pomimo wysiłków kierowcy- jedzie tylko do tyłu. W myślach objawia się to jako słowo „nie” i negatywne emocje- jak żal czy złość. Zaprzeczenie czemukolwiek wprowadza do tego czegoś dysharmonię, czy po polsku mówiąc chaos. Nie chcę Was kochani zanudzać opowiadaniem o istocie chaosu i jego cechach, choć istnieje cała dziedzina magii zajmująca się tylko działaniem chaosu- chcę tylko wyjaśnić, że to właśnie chaos odwraca energię witalną duszy i w sytuacji realizacji przeciwieństwa własnych pragnień to właśnie o chaosie trzeba najpierw pomyśleć – i go usunąć. Bo chaos to jedyny „odwracacz energii”- nie ma innego, warto to zrozumieć. Przez cały dzień mając w sobie 51% myśli nieharmonicznych versus 49% harmonicznych - wszystko, o czym marzymy zrealizuje się jako swoje przeciwieństwo. Porozmawiamy więc dziś o sposobach usuwania i unikania chaosu oraz przeprogramowywania mózgu na harmonię. Wspomnimy także o trzydniowym okresie „kwarantanny” dla chaosu w człowieku i o zastosowaniu kryształów do wygaszenia dysharmonii.

Aby unikać takiego nieharmonicznego przebiegunowania z dzisiejszej lekcji zapamiętaj:

-nie wykłócaj się w myślach z nikim

-jeśli zdarzy CI się myśl nasączona negatywnym ładunkiem nie łącz jej ze swoim marzeniem- odczekaj co najmniej 5 minut zanim skupisz się na tym, czego pragniesz

-harmonia to przede wszystkim spokój w Tobie

-nie skupiaj się na niedoskonałościach nikogo ani niczego

-nie porównuj się z innymi

-Unikaj każdej myśli, która powoduje w Tobie nieharmoniczne myśli, naucz się przed nimi bronić śmiechem

 

Tydzień 2

Spotkanie 4: Dieta Duchowa, czyli karmienie siebie harmonią

O gustach się nie dyskutuje, więc nie będzie tu jadłospisu. Ale będzie pytanie: jak Ty osobiście doładujesz swoje drgania harmoniczne? Najbardziej harmonicznym drganiem dla człowieka jest miłość, potem w skali w dół są radość, dobry humor i spokojne myśli. I każdy z nas może sterować ilością harmonii w sobie – co właśnie nazywam duchową dietą. Ja lubię zupę pomidorową, a Ty może ogórkową, ale nie chodzi o nośnik- tylko o efekt. A więc o znalezienie zestawu „nośników” na wzmocnienie w sobie harmonii- a osłabienie chaosu. Ciało fizyczne ładuje się pożywieniem, astralne emocjami a mentalne myślami. Zatem warto ustalić sobie menu na te trzy poziomy osobno, i dokarmiać się według tak ustalonej diety. Ma tu zastosowanie ascetyzm na wszystkich trzech poziomach, czyli kontrolowanie tego, co w siebie wprowadzamy, ale i aktywne dodawanie drgań czysto harmonicznych. Harmonia to dla człowieka piękno i spokój, od tego należy więc zacząć. Bardzo ważne także jest aby zmusić się do zasypiania tylko z harmonicznymi myślami. Zaśnięcie –czyli wyłączenie świadomości- gdy mamy w głowie myśli nieharmoniczne powoduje, że w trakcie snu ego je wzmacnia i przetwarza nawet przez całą noc. Można więc jedną głupią myślą przed zaśnięciem zmarnować cały dzień „czystości myśli”. Wszystko , co nieharmoniczne trzeba nauczyć się wyśmiewać. Z dzisiejszej lekcji zapamiętaj:

- myśli harmoniczne to myśli szlachetne

-stosuj introspekcję (samoanalizę)- czy ciągnie Cię oglądanie kłótni, walk, sprzeczności i zaprzeczeń? Jeśli tak (a często tak jest) to zbuduj sobie w myślach piwniczkę na takie myśli, i tam je wszystkie wrzucaj.

Spotkanie 5: Uzyskanie zgody ego i duszy

Jest to temat szeroko przeze mnie omawiany w innych miejscach, tu jednak skupimy się na czysto użytkowym zastosowaniu tego zagadnienia. Zatem mówiąc krótko chodzi o to, aby w człowieku była tak zwana „wewnętrzna zgoda” na poziomie ciała fizycznego i emocjonalnego z tym, co proponuje ciało mentalne. To, co intelektualnie sobie ustalimy za cel musi zostać zaakceptowane tak przez ciało fizyczne, jak i astralne- zwane emocjonalnym dla uproszczenia. Uzyskanie tej zgody można osiągnąć po prostu entuzjazmem, który da się wzbudzić mentalnie. Jeśli uczestnik przyłożył się sumiennie do lekcji o chaosie- do dziś ma idealne predyspozycje do wprowadzenia w siebie drgań zachwytu swoim celem, tak fizycznie, jak emocjonalnie. Marzeń się nie da spełniać na smutno, prawda? Więc dziś uzyskamy zgodę swojego ego i swojej duszy- zarazimy je zachwytem po prostu. Technika wdechów przez grasicę przyjdzie nam z pomocą. Umowa z własną duszą także będzie zawarta- na zasadzie „ja tobie nie dostarczam obrazów bólu i strachu- a ty za to pomagasz z całej siły w realizacji naszego celu”.

Spotkanie 6: Mój kociołek bez chaosu

W pierwszym miesiącu przygotujemy sobie coś, co nazwałem „kociołkiem” –czyli zestaw drgań służący do spełniania marzeń. Wielu z nas ma w swoich myślach miejsce, do którego często wraca, taki swój zakątek spokoju, zupełnie odizolowany od świata i jego problemów. Na tej samej zasadzie stworzymy sobie w myślach taki zakątek- tylko o bardzo konkretnych właściwościach. Będzie to miejsce, w którym będziemy uruchamiać drgania realizacji marzenia. W kociołku będziemy warzyć „eliksir spełniający” –co po prostu jest fajną nazwą na kombinację drgań wprowadzających marzenie w wir realizacji. Tym eliksirem będziemy swoje marzenie podlewać. Specjalnie używam metaforycznego języka, jako, że dusza taki język świetnie rozumie, a jej współpraca jest tutaj nieodzowna. W naszym kociołku są:

-spokój

-szlachetne myśli

-serdeczność

-zachwyt

-zrozumienie, że to, co spełniam jest w zgodzie ze Światem

-i kilka innych przypraw, które dziś omówimy

 

Całość sylabusa będzie widoczna w Panelu Studenta po zalogowaniu od dnia 1.09.2018

 

 

Cena kursu wynosi 600 zł za całość.

Jako, że kurs na żywo już się odbył, istnieje możliwość zakupu nagrań wideo.

Każdy klient ma oczywiście w cenie zapewnione osobiste konsultacje.

 

Aby dokonać zapisu na kurs proszę o wypełnienie poniższego formularza i dokonanie opłaty wybraną metodą:

 

Pola oznaczone * są wymagane.

Opłać uczestnictwo korzystając z PayPal

 

 

 

Opłać uczestnictwo korzystając z Płatności Online

 

 

 

Jeżeli chcesz nas wesprzeć przekaż nam darowiznę:

 


Pola oznaczone * są wymagane.


Uwaga! Wiedza zmieniająca światopoglądy! 

Wnioski zamieszczone na tej stronie są subiektywną prawdą autora,

i zrozumiałe jest, że mogą rodzić kontrowersje.

Rozwój duchowy - nauka Kabały źródłowej. Kabała, Hermetyzm, Gematria, Kybalion, Magia Staroegipska i Huna
Czyli Starożytna Mądrość Mistyczna w zrozumiałych słowach.

 

Fanpage