Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Od dnia 19.01.2019 rozpoczynamy przenoszenie strony do nowej szaty graficznej.

 

 

Aby przejść na nową stronę kliknij w obrazek ->

Od dnia 19.01.2019 rozpoczynamy przenoszenie strony do nowej szaty graficznej.

 

 

 <- Aby przejść na nową stronę kliknij w obrazek

 

Od dnia 19.01.2019 Akademia Deus pracuje w nowej odsłonie https://kursy.deusestmachina.pl

 

Wszystkie kursy są teraz dostępne w nowej stronie, zatem prosimy o zapisy na kursy tylko przez nowa witrynę.

Nowe kursy będą umieszczane już tylko w nowej witrynie.

 

Obecni Słuchacze także są proszeni o korzystanie już tylko z nowego Panelu Studenta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurs Zdalny – Ten Świat Jest Twój!

 

 

Z dumą informujemy o zakończeniu pierwszej edycji kursu "Ten Świat Jest Twój". Było to wspaniałe doświadczenie zarówno dla nas, jak i słuchaczy. Spotkania na żywo się już niestety zakończyły, jednak nadal istnieje możliwość wykupienia dostępu do zapisów wideo z 36 lekcji, czyli w sumie prawie 72 godzin materiału. Zapraszamy !!

 

 

 

 

Każdy z nas ma prawo być panem swojego losu, a w mojej skromnej opinii nie tylko prawo- ale i powinność. Nie jesteśmy nikomu nic winni- z jednym małym wyjątkiem- swojej duszy jesteśmy winni wolność. Kurs „Ten świat jest Twój” jest praktycznym sposobem na osiągnięcie tego celu. Każdy z nas jest wyjątkowym i niepowtarzalnym istnieniem, i każdy z nas ma szansę na przeżycie swojego życia w pełnej zgodzie z własnymi pragnieniami. Jesteśmy wolni, wystarczy z tej szansy skorzystać. Pamiętaj drogi Wędrowcze, pomimo istnienia wędrówki dusz i wielu wcieleń- kombinacja tego miejsca i tego czasu nigdy się już nie powtórzy! Życie jest cudem, darem od własnego ducha, z którego każdy z nas ma prawo wziąć tyle ile umie sobie tylko wyobrazić. Jesteś Bogiem chodzącym w ludzkim ciele, po prostu zapomniałeś o swojej boskości. Twoje boskie cechy zaginęły gdzieś na kartach historii. Pora się jednak obudzić. Pora uświadomić sobie, że TEN ŚWIAT JEST TWÓJ! Jest, był i zawsze będzie.

Na dowód powyższych twierdzeń mam całą masę informacji źródłowych i technik mistycznych, jako że jestem kabalistą – a nie na przykład spawaczem-akrobatą. Moje doświadczenie ze starożytną mistyką i autentyczną kabałą udowodniło mi tylko to, co zawsze podejrzewałem- mianowicie, że każdy z nas ma w sobie iskierkę Boga-Istnienia, i doświadczenie naszego Ziemskiego życia to jedynie eksperyment pod tytułem „co by było gdybym nie miał wolnej woli”. Jest to dla Ciebie-Boga temat tak abstrakcyjny, że musiałeś stworzyć sobie warunki aby to sprawdzić. W wyobraźni CI się nie mieściło, że można nie być wolnym. No to uprzejmie informuję…. ŻE EKSPERYMENT WYKONANO. Przekonaliśmy się, już wiemy „co by było gdyby…”. I część z nas już nie chce tego dalej sprawdzać, już wiemy. Dla tych, którzy już nie chcą jest właśnie mój cykl szkoleń. Pomimo, że to, co powyżej napisałem jest jasne i proste- to praktyczne wprowadzenie tej wiedzy w czyn wymaga odwrócenia wielu programów, jakie w sobie nosimy, wiele zmian trzeba w życiu wprowadzić. To nawet oczywiste- chcesz zmienić swoje życie? To zmień coś w swoim życiu, prawda? Używając swojej wiedzy chcę przedstawić sposób oparty na mistycyzmie, który wbrew obiegowym opiniom tylko do tego został stworzony. Magia, hermetyzm i kabała istnieją właśnie w tym celu- dla odzyskania wolności, nie dla zaklinania krów żeby mleka nie dawały. Magia jest mądrością starożytnych. Moja metoda wykorzystuje tą mądrość do maksimum. To nie jest kurs dla tchórzy ani wiecznych malkontentów- to jest kurs dla ludzi, którzy wolą czyny od słów.

Zapraszam serdecznie.

 

-Radosław Rożek

 

 


 

Całość kursu trwa trzy miesiące, a każdy miesiąc jest osobnym blokiem programowym.

Poniżej znajdziesz zakres tematów przewidzianych na każdy miesiąc, wraz z próbką Sylabusa na pierwszy tydzień pierwszego miesiąca.

Całość widoczna jest dla zalogowanych uczestników w Panelu Studenta

Każdy uczestnik otrzyma także papierową wersję sylabusa w postaci Zeszytu Ćwiczeń, który wysyłamy uczestnikowi za pośrednictwem firmy kurierskiej (w cenie kursu oczywiście).

 

SYLABUS - PRÓBKA

 

Pierwszy miesiąc: NOWY JA, czyli poznaj siebie i odzyskaj siebie.

Pierwszy miesiąc kursu koncentruje się na wyczyszczeniu szkodliwych i ograniczających programów, jakie w sobie nosimy, i zastąpieniu ich nowymi, których wspólnym czynnikiem jest idea „jesteś wolny, jesteś panem swojego życia”. Każdy z nas nosi w sobie nieskończone piękno i potencjał, i jedyne co nas hamuje przed ukazaniem go na zewnątrz to zakodowane w naszych głowach poglądy dążące do podporządkowania naszego życia czemuś innemu niż nasza wola. Cokolwiek by to było- jest dla nas szkodliwe. Z jednym malutkim wyjątkiem- jeśli ktoś postanowił zostać męczennikiem. To nie jest kurs dla męczenników, po takie nauki zapraszam gdzie indziej. Chciałbym, aby to było od razu jasno i wyraźnie powiedziane- to jest kurs dla wolnych dusz mieszkających w wolnych ciałach. Wolna dusza żyjąca w świecie zbudowanym z samych ograniczeń to ewidentny brak zgodności pragnień- i to o świadomym realizowaniu tych pragnień jest pierwszy miesiąc kursu. Każdy z nas kiedyś jechał na gapę, prawda? Pamiętasz to uczucie, gdy do tramwaju wsiada kontroler, a Ty wiesz, że nie masz biletu? Ten strach? Taki sam strach mamy zaprogramowany przed byciem wolnym istnieniem. Pierwszy miesiąc kursu ma Ci ukazać i udowodnić że masz bilet na życie, i to pierwszej klasy. To Twoje prawo nadane przez Boga, żaden człowiek niech więc nie śmie mu się sprzeciwić.

Tydzień 1:

 

 1. Chcieć- to nie jest móc, trzeba jeszcze umieć, czyli skąd matrix wie jak smakuje owsianka i czemu nie wszystkie praktyki duchowe dla mnie działają? –ŚWIATŁO !!!

- data wykładu 9.04.2018, godz. 20.00

Wielu z nas próbowało wielu różnych systemów rozwoju, praktyk duchowych i technik samokształcenia, ale nie wszystkie z nich zadziałały, prawda? Niektóre pomimo świetnych opinii po prostu nic nam nie dały. Czemu tak jest? Jest tak z tego prostego powodu, że proces rozwoju świadomości odbywa się przez duszę, czyli ciało emocjonalne- zwane także astralnym. Jest to najmniej logiczna część świadomości, nie reagująca na wyszukany język intelektualny. Reagująca jednak świetnie na język symboli. Zdolność przekazania niektórych idei swojej duszy za pomocą symboli to inaczej zdolność pokazania jej czego od niej oczekujemy. Bez tej umiejętności współpraca z dusza odbywa się „na migi”, nie ma jednorodnej komunikacji. Tematem tego spotkania zatem jest język symboli- język, który słyszymy w snach. Warto go poznać i się nauczyć, bo to nim nadajemy w swoim życiu znaczenia podstawowe, takie jak choćby „owsianka”. Symbole przekazane światłem to inaczej język autorytetu dla duszy. Rozpoczniemy więc od nauczenia się go. Drugim tematem tej lekcji, jest praktyka, jaką sam stosuję i polecam każdemu- mianowicie wykorzystanie fizycznego ciała do nabierania dowolnej energii. Zrobimy to na przykładzie Słońca- i jego światła. Jest to pierwszy praktyczny krok w stronę użycia technik mistycznych we własnym życiu. Jesteśmy w końcu ze światła!

 

 2. Kochaj siebie, czyli nie dasz czegoś, czego nie masz. Ekstaza bycia sobą !!

- data wykładu 11.04.2018, godz. 20.00

Ta lekcja ma na celu wskazanie czegoś bardzo prostego, jednak zaniedbanego co najmniej do stopnia swojej prostoty. Chodzi mianowicie o ekstazę bycia samym sobą. Wystarczy zrozumieć, że nikt z nas nie powstał przypadkiem, nie jesteśmy tworem zbiegu okoliczności ani czyjąś pomyłką- Istnienie świadomie zdecydowało, że każdy z nas ma powstać. Każdy z nas został wybrany jako jedna z nieskończoności możliwości, i to jest naszym największym błogosławieństwem. Istnienie każdego z nas jest celowym i zaplanowanym wyborem, ktoś świadomie postanowił „Ty duszo masz istnieć, ciebie, właśnie ciebie wybieram”. I właśnie dlatego jesteś błogosławiony. To jest największe błogosławieństwo, jakie można sobie wyobrazić. Istniej więc najbardziej jak umiesz, niech Twoje życie będzie ciągłą ekstazą, stałym podnoszeniem drgań. Jak to jednak wykonać? Bardzo prosto- wystarczy siebie pokochać, tak, jak pokochało Cię Nieskończone Istnienie. Wtedy będziesz kochał wszystko dookoła. Ale nie wcześniej, nie pokochasz świata dopóki nie kochasz sam siebie.

 

 3. Autorytet duchowy każdego z nas, czyli światło odwagi kontra ciemność strachu. Strach jako oddanie autorytetu obcym bogom

-data wykładu 13.04.2018, godz. 20.00

Dzisiejszy temat to zdjęcie sobie z głowy programu „masz być posłuszny”. Tak po prostu. Mówi się w magii, że każda kreacja jest aktem buntu, nawet Istnienie zbuntowało się przeciwko samotności- więc stworzyło nas. Dziś omówimy dokładnie czym jest tak zwany „autorytet duchowy” i zrozumiemy ile go naprawdę mamy. Maksyma „poznaj siebie” ma tu zastosowanie- po skierowaniu swoich zmysłów do wewnątrz- zamiast na zewnątrz – odkrywa się wiele swoich cech wcześniej niewidocznych. Jedną z nich jest uzależnienie od obcych autorytetów. Sztuka przejęcia kontroli nad swoim życiem wymaga odebrania tego autorytetu „z zewnątrz” i wzięcia go w świadome posiadanie. Moje życie- mój autorytet. Jedyny autorytet, na jaki się zgadzam, to mój własny duch –zwany także czasem „wyższe ja” lub „Anioł Stróż” czy na wiele innych sposobów. Brzmi prosto, prawda? Wykonanie tego jednak wymaga kilku zabiegów praktycznych, które dziś omówimy. Pierwszy z nich to „To ciało jest moje, ten blask jest mój” poprzez grasicę i wdechy światła. Omówimy także inne nazwy na światło- jak śmiech, radość i odczucie siły.

 

 

Drugi miesiąc: START NA CZYSTO, to ja wybieram kim chcę być.

Drugi miesiąc to etap wyboru jakim człowiekiem chcę naprawdę być. Po uświadomieniu sobie jak szeroki wachlarz możliwości mamy do wyboru w tym miesiącu każdy uczestnik doświadczy naturalnego dialogu wewnętrznego, w którym sam ustali dla siebie dalszą drogę rozwoju. Moim celem nie jest wciskanie słuchaczom „prawd jedynie słusznych”, tylko ukazanie, że każdy sam decyduje co dla niego jest prawdziwe. Wprowadzenie tego w czyn przy pomocy własnej siły wiary będzie więc prowokowane w tym miesiącu. Wejdziemy także o stopień wyżej w techniki mistyczne, to znaczy ukażę starożytne nauki w kontekście przydatności do kierowania swoim życiem. Aby stać się naprawdę panem swojego losu trzeba przede wszystkim kochać siebie samego, ale jak każde uczucie- i to trzeba pokazać. Inaczej będzie to miłość platoniczna, czego skutki ukazał już niejaki Szekspir w tragedii „Romeo i Julia”. Aby nie powtórzyć historii kochanków na odległość pokażemy w tym miesiącu sami sobie jak bardzo siebie kochamy, jak potężnie nasza wola tą miłość wspiera i tym samym udowodnimy sobie swoją siłę. Świadoma decyzja o sobie jako twórcy swojego losu jest jednym ze sposobów na ukazanie duszy tej miłości. To właśnie wprowadzimy w tym miesiącu w czyn.

 

 

Trzeci miesiąc: JESTEM NIESKOŃCZONOŚCIĄ

Ostatni miesiąc jest „wiązanką” wiedzy starożytnej, która dopiero teraz- czyli po uświadomieniu sobie wszystkich podstaw z poprzednich dwóch miesięcy-  zacznie mieć sens. Mówienie o tym wcześniej byłoby szkodliwe dla słuchacza, jako że jest to wiedza dla twórców- a nie kopiarek losu. Los jest nauczycielem, który po prostu nas uczy wolności, poprzez wzięcie go w posiadanie. Zrozumiałe jest więc, że gdy uczeń opanuje temat- znika potrzeba udzielania lekcji. Los właśnie tak działa. Gdy człowiek stanie odważnie i świadomie na piedestale własnej boskości dostanie do ręki możliwości wcześniej nieosiągalne. I właśnie tymi możliwościami zajmuje się mistyka. Słowo „mistyczny” znaczy „cudowny”, czyli pracujący na zasadzie cudu. Czegoś pozornie niemożliwego. Kiedy człowiek stanie się dla siebie cudem- możliwości mistyczne staną się jego dziedzictwem. Wtedy dopiero wiedza i metody ukazane w tym miesiącu będą miały jakikolwiek sens. Pokażę zatem trzy dziedziny wiedzy mistycznej, jakie sam stosuję i uważam za bardzo przydatne. Mam na myśli hunę, hermetyzm i kabałę. Wiem, że wielu ludzi na słowo „magia”, czy „kabała” reaguje strachem- pokażę więc, że są to tak samo użyteczne nauki jak fizyka czy chemia. Groźne są tylko dla ludzi noszących w sobie świadomość sługi, niewolnika cudzej woli. Dla ludzi bez własnego autorytetu mówiąc inaczej. Dla twórców i świadomych kreatorów są codziennością- wielu ludzi bowiem robi to wszystko intuicyjnie, nie wiedząc nawet, że starożytni mistycy opasłe tomiska już o tym napisali. Mówiąc najkrócej Hermetyzm – to metoda na stanie się bóstwem, a kabała- to sposób na wyrażanie woli jako Bóg. Tylko i wyłącznie. Mieszanie tych nauk z jakąkolwiek religią jest bardzo niebezpieczne, gdyż odbiera człowiekowi to, co jest w tym naukach najważniejsze- czyli wolność wyborów. Tę wiedzę można porównać do samochodu wyścigowego, nie sadza się za jego kierownica dzieci, prawda? Dziecko w wyścigówce zrobi sobie krzywdę- to samo tyczy się zaawansowanej wiedzy mistycznej. Po to były poprzednie dwa miesiące wstępne- aby słuchacz umiał bezpiecznie i skutecznie mistykę stosować. Omówimy wszystkie znane mi zagrożenia „jazdy wyścigówką”, jak też wszystkie praktyki zabezpieczające – głównie miłością i autorytetem. Ukażę też potęgę kryjącą się w tej wiedzy, dając każdemu słuchaczowi konkretne sposoby stosowane przez starożytnych mistyków.

 


 

 

 

Podczas kursu zapoznasz się z podstawowymi pojęciami z zakresu astrologii, astronomii, kabały, huny, wiedzy staroegipskiej (hermetyzmu), energii kart tarota, komunikacji z własną duszą i duchem (podświadomością i nadświadomością), nauczysz się podstawowych ćwiczeń stymulujących i prowokujących duszę do bezpośredniej komunikacji z Tobą, stosowania kodów kabalistycznych, astralnych i mentalnych, pracy z energiami - uzdrawiania, stosowania żywiołów do osiągnięcia równowagi. Zrozumiesz pojęcia takie jak Eter, Keter,  OOBE – loty astralne, los, przeznaczenie, uziemienie, demon, anioł, tarcze ochronne, litery kabalistyczne, jasnowidzenie ( jasnoczucie, jasnosłyszenie itd.) rytuały – włącznie z umiejętnością tworzenia własnych. Będziesz potrafił zastosować i efektywnie wykorzystywać drgania poszczególnych planet w swoim życiu, zrozumiesz pojęcie sfer, inwokacji, ewokacji i ogólnie mówiąc komunikacji z innymi bytami. Nauczysz się zaawansowanych technik BHP „podróżnika”, zrozumiesz czym są wpływy innych istot na twoje życie i nauczysz się je rozpoznawać i zwalczać jeśli zajdzie potrzeba, będziesz potrafił tworzyć własne pieczęcie i zrozumiesz podstawy działania starożytnych  bez robienia sobie krzywdy. Dowiesz się dlaczego wiedza w drugiej książce Bardona, potrafi napytać biedy, czyje wpływy powodują kłopoty finansowe, dlaczego Twoja dusza nie chce znaleźć tej drugiej połówki, czym są choroby i jak się przed nimi bronić. Będziesz umiał zastosować w praktyce potęgę swojego autorytetu, tworzyć własne Egregory – Anioły i wiele, wiele innych aby docelowo móc przejąć kontrolę nad własnym losem.    

 

Kurs jest rozszerzeniem i praktycznym zastosowaniem wiedzy z książki "Deus Est Machina czyli Bóg jest na Prąd" oraz prywatnych doświadczeń Autora w sferze astrologii, magii natury, huny, buddyzmu i magii hermetycznej, na magii mumicznej i kabale sfer kończąc, wykraczając szeroko poza ramy książki. Kurs jest zaprojektowany jako seria 3-miesięcznych, modułowych bloków programowych, z których każdy koncentruje się na innym aspekcie Boskiego Majestatu istoty ludzkiej. Moduły mogą być ze sobą łączone w dowolnej kombinacji- nie ma konieczności "zaliczania" tematów po kolei. Rozumiejąc wymogi życia w naszym społeczeństwie tak dobrałem tematy, aby każdy, nawet najbardziej zajęty i zapracowany uczestnik mógł wziąć udział, a modułowe połączenie tematów umożliwia maksymalne spożytkowanie przekazywanej wiedzy nawet w przypadku konieczności opuszczenia jakiegoś spotkania- uczestnik będzie mógł kontynuować naukę bez zjawiska "zagubienia się" w temacie. 

 

Informacje techniczne na temat kursu znajdują się tutaj

 

Prowadzący: Radosław Rożek - Specjalista w dziedzinie oryginalnej kabały sumeryjskiej czyli języka rozmowy z wszechświatem, nie zakrzywionego przez żadną z obecnie istniejących nacji.

 

Zapis kursu to 36 lekcji w formacie wideo, każda trwa od 1,5 do 2 godzin. 

 

Cena dostępu do całości wynosi 600 zł.

Jeśli chcesz zakupić kurs w częściach- skontaktuj się z nami, jest to jak najbardziej możliwe.

 

 

Infromacje i zapisy: biuro.deus@gmail.com

Telefon 536-919-624

 

Zapraszamy!

 

 

Wykup dostęp przy pomocy formularza poniżej:

 

Pola oznaczone * są wymagane.

 

Po wypełnieniu formularza opłać dostęp wybraną metodą:

 

 

 Zapłać przez Pay PalZapłać przez Pay PalBezpieczne PłatnościBezpieczne Płatności

 

 

 

 

 

 


 

Jeżeli chcesz nas wesprzeć przekaż nam darowiznę:

 


Pola oznaczone * są wymagane.


Uwaga! Wiedza zmieniająca światopoglądy! 

Wnioski zamieszczone na tej stronie są subiektywną prawdą autora,

i zrozumiałe jest, że mogą rodzić kontrowersje.

Rozwój duchowy - nauka Kabały źródłowej. Kabała, Hermetyzm, Gematria, Kybalion, Magia Staroegipska i Huna
Czyli Starożytna Mądrość Mistyczna w zrozumiałych słowach.

 

Fanpage