Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Od dnia 19.01.2019 rozpoczynamy przenoszenie strony do nowej szaty graficznej.

 

 

Aby przejść na nową stronę kliknij w obrazek ->

Od dnia 19.01.2019 rozpoczynamy przenoszenie strony do nowej szaty graficznej.

 

 

 <- Aby przejść na nową stronę kliknij w obrazek

Poniżej umieszczam strony, które traktują o podobnej tematyce, a co do których z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że warto się z nimi zapoznać. Zamieszczam także kilka ciekawych aplikacji:

 

http://mateuszstelmach.blogspot.com - Blog Mateusza Stelmacha, człowieka, który magii zasmakował w praktyce. Potwierdzam, iż Mateusz wie o czym mówi. Na największy szacunek zasługuje fakt, iż nie kopiuje nikogo, sam kreuje swoją mądrość. Szczerze polecam. 

 

Wirtualna wycieczka po Wielkiej Piramidzie - Mały programik (ok 5 MB), stworzony w Quest3D, autorstwa Gienadija Szelomanowa. Jest to wirtualna wycieczka po Wielkiej Piramidzie w Giza. Poruszanie odbywa się klawiszami kursora, szybkość poruszania zmienia się pokręcając kółkiem myszy, a rozglądać można się ruchami myszy.

 

https://theskylive.com/3dsolarsystem -  Aplikacja online pozwalająca sprawdzić w jakim położeniu są w tej chwili planety naszego Układu Słonecznego.

 

https://www.solarsystemscope.com - Druga aplikacja astronomiczna, graficznie dużo lepiej wykonana, ale mająca wyższe wymagania sprzętowe.

 

https://shamballasklep.pl -Sklep ezoteryczny w Gdyni przy ulicy 10 Lutego 23, w którym oprócz wielu ciekawych artykułów można także kupić moją książkę. Bardzo miła atmosfera i fachowa obsługa.

 

Jeżeli chcesz nas wesprzeć przekaż nam darowiznę:

 


Pola oznaczone * są wymagane.


Uwaga! Wiedza zmieniająca światopoglądy! 

Wnioski zamieszczone na tej stronie są subiektywną prawdą autora,

i zrozumiałe jest, że mogą rodzić kontrowersje.

Rozwój duchowy - nauka Kabały źródłowej. Kabała, Hermetyzm, Gematria, Kybalion, Magia Staroegipska i Huna
Czyli Starożytna Mądrość Mistyczna w zrozumiałych słowach.

 

Fanpage